Testy předpokladů k podnikání

Testy vám pomůžou zjistit, jaké jsou vaše předpoklady k podnikání, co už o podnikání víte a ve kterých oblastech řízení firmy byste si měli své znalosti doplnit.

Založení vlastního podniku je jistě důležitým krokem v životě člověka. Neobejde se však bez množství specifických znalostí a dovedností a nehodí se pro každého. Pokud stále ještě váháte, zda se do podnikání pustit, či zda máte ty správné předpoklady, zkuste vyplnit následující testy.

Test autoidentifikacePrvní část je zaměřena na osobnostní předpoklady k podnikání. Nemá za cíl odborně diagnostikovat vaši osobnost, pouze vám napovědět, zda je vlastní podnikání právě pro Vás tím správným krokem.

Druhá část testu obsahuje otázky z jednotlivých oblastí řízení firmy, se kterými každý podnikatel přijde do styku a měl by se v nich orientovat. Výsledek testu vám ukáže, kde jsou vaše znalosti na dobré úrovni, nebo naopak, kde je potřeba si znalosti doplnit.

Celý test by vám neměl zabrat více než 60 minut. Test nemusíte absolvovat celý, ale můžete se zaměřit jen na jeho vybrané části.

Hodně štěstí!